Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 5 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Temperatura de culoare | 3000 К |
| Fluxului de lumină | 450 lm |
| Culoare de iluminare | alb cald |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | plastic |
| Diametru | 87 mm |
| Înălţime | 109 mm |
| Dimensiuni | 87х109 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807473650 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Trio Taurus 652910132 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.