| Formă | cilindru |
| Tipul diodelor | LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 30 W |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Fluxului de lumină | 2100 lm |
| Material cadru | metal , plastic |
| Material plafon | sticlă , plastic |
| Culoare | alb |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimensiunea exterioară | 115x215 mm |
| Producător | Elmos |









