| Serie | Elmos |
| Lăţime | 150 mm |
| Înălţime | 220 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru , alb |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000656912 |









