| Serie | GNH |
| Adâncime | 245 mm |
| Înălţime | 180 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 6 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bronz |
| Producător | GNH |
| Cod EAN | 2100001758486 |









