Caracteristici generale
| Serie | Caria |
| Lăţime | 60 mm |
| Adâncime | 55 mm |
| Înălţime | 365 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | COB LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 10 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Specificații | Producator: Spania |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Lampardi Caria LP9057-10W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.