| Serie | BRZ |
| Diametru | 170 mm |
| Adâncime | 140 mm |
| Înălţime | 220 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 500 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 5 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bronz |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684284142827 |









