Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Flux luminos | 1000 lm |
| Tipul de strălucire | 3000K-5500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | LED |
| Consumul de energie | 10 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 273 mm |
| Diametru | 155 mm |
| Dimensiuni | 273х155 mm |
| Greutate | 0.54 kg |
Alte informații
| Producător | Remax |
| Cod EAN | 6954851251088 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Remax RT-E815 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.