Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Prezenta display | da |
| Dimer | da |
| Flux luminos | 410 lm |
| Tipul de strălucire | 3750K-4250K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 4 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 265 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
Alte informații
| Producător | Remax |
| Cod EAN | 6954851213277 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Remax RT-E601 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.