Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Prezenta display | da |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 4 W |
| Viață a lămpii | 50000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 266 mm |
| Diametru | 90 mm |
| Dimensiuni | 266х90х90 mm |
| Greutate | 0.35 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.35 kg |
| Producător | Remax |
| Cod EAN | 6954851226437 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Remax RT-E510 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.