| Serie | Conical |
| Diametru | 240 mm |
| Lăţime | 750 mm |
| Adâncime | 270 mm |
| Înălţime | 200 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 3 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8683743012671 |









