Caracteristici generale
| Tip de lampă | incandescentă ,
economie de energie ,
LED |
| Număr de lămpi | 3 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 60 W |
| Soclu | E14 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Înălţime | 220 mm |
| Dimensiuni | 600х220х130 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807522921 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Trio Roxie (811900331) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.