Caracteristici generale
| Serie | Likma |
| Lăţime | 160 mm |
| Adâncime | 250 mm |
| Înălţime | 410 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1100 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 11 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8683742558330 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Likma 13510 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.