Caracteristici generale
| Serie | Mum |
| Lăţime | 250 mm |
| Adâncime | 200 mm |
| Înălţime | 450 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bronz |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8681875459173 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Opviq Mum 3511 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.