Caracteristici generale
| Serie | Monstera |
| Lăţime | 355 mm |
| Adâncime | 35 mm |
| Înălţime | 405 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | COB LED |
| Fluxul de lumină | 1250 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Specificații | Producator: Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Tk-Lighting Monstera 1353 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.