| Serie | Lino |
| Lăţime | 600 mm |
| Adâncime | 43.3 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1350 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Max. puterea lămpii | 11 W |
| Material plafon | plastic |
| Culoare plafon | crom |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoarea carcasei | crom |
| Specificații | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807507614 |









