| Serie | Arino |
| Lăţime | 352 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1500 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 13.5 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | nichel |
| Materialul carcasei | lemn |
| Culoarea carcasei | lemn |
| Specificații | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807502794 |









