Caracteristici generale
| Serie | Bologna |
| Diametru | 150 mm |
| Adâncime | 150 mm |
| Înălţime | 260 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1300 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 11.5 W |
| Material plafon | metal ,
acril |
| Culoare plafon | alb ,
crom |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
| Specificații | Producator: Germania |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807525588 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trio R27051106 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.