Caracteristici generale
| Seria | Bravo |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | cream |
| Material fațadă | PAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115003806 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Ambianta Bravo 300x300x400mm Cremona sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.