Caracteristici generale
| Tip | sanie |
| Dimensiuni (l×LxL) | 81.5x18x37 cm |
| Dimensiuni șezut | 46х29 cm |
| Material scaun | lemn |
| Materialul carcasei | metal |
| Numarul locuri | 1 |
| Culoare | albastru ,
verde ,
rosu |
| Greutate | 2.4 kg |
| Producator | Rusia |
Alte informații
| Producător | Sleigh |
| Cod EAN | 4607075831087, 4630111509817, 4630111509824, 4640047362271, 4640047362278, 4640047362292, 4640047362295 |
Specificațiile și imaginile produsului Sanie Sleigh Breeze B1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.