Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 45 cm3 |
| Putere | 3.1 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 210 ml |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
| Numărul de legaturi | 72 |
| Greutatea | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Huter |
| Cod EAN | 2100001190965, 4606059016342 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Huter BS-45 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.