Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 3 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 150 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 18000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Timpul de muncă | 3 ore |
| Interfețe | Bluetooth v4.2 ,
3.5 mm |
| Dimensiuni | 100x100x40 mm |
| Greutate | 0.09 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Helment |
| Cod EAN | 2000947152464 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Helmet BS119 Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.