Caracteristici generale
| Tip | kart |
| Virsta | de la 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 50 kg |
| Culoare | negru ,
galben |
| Gabarite | 115x65x63 cm |
| Material roți | cauciuc |
| Frână | de picior |
| Mișcare inversă | da |
| Greutate | 18.5 kg |
Alte informații
| Producător | Berg |
| Cod EAN | 8715839062472 |
Specificațiile și imaginile produsului Kart cu pedale Berg Buddy Cross 24.20.65.00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.