Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Fluxul luminos | 120 lumen |
| Material | plastic |
| Tip de baterie/acumulator | 0,9 mAh |
| Timp de lucru continuu | 4 h |
| Putere | 25 W |
| Dimensiuni | 220x65 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000807680, 8680985546742, 8680985581361 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Horoz Best-3 (084024000301) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.