| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 100 m³/oră |
| Consumul de energie | 12 W |
| Viteza de rotatie | 2450 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | gri |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000981328, 8699490908020 |









