Caracteristici generale
| Numire | semi-industrial |
| Recuperator | da |
| Materialul schimbătorului de căldură | polistiren |
| Max. flux de aer | 690 m³/oră |
| Sistem de control | panoul de control |
| Consumul de energie | 337 W |
| Viteza de rotatie | 2860 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 200 mm |
| Înălţime | 675 mm |
| Lăţime | 720 mm |
| Nivel de zgomot | 26 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Intervalul temperaturii aerului | -25 +40 °C |
| Culoare | alb |
| Greutate | 82 kg |
| în plus | recuperarea căldurii și umidității |
Specificațiile și imaginile produsului Recuperator Blauberg Komfort EC SB 550-E S25 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.