Caracteristici generale
| Recuperator | da |
| Max. flux de aer | 50 m³/oră |
| Sistem de control | panoul de control |
| Consumul de energie | 4.3 W |
| Viteza de rotatie | 2330 rp/m |
| Eficiență energetică | 92 % |
| Diametrul găurii de montare | 160 mm |
| Înălţime | 250 mm |
| Lăţime | 215 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Nivel de zgomot | 29 dB |
| Voltaj | 240 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Intervalul temperaturii aerului | -20...+40 °C |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Recuperator Blauberg Vento Eco A50-4 S11 Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.