Caracteristici generale
| Recuperator | da |
| Max. flux de aer | 50 m³/oră |
| Sistem de control | telecomandă ,
Wi-Fi |
| Consumul de energie | 8.5 W |
| Viteza de rotatie | 1900 rp/m |
| Eficiență energetică | 95 % |
| Diametrul găurii de montare | 160 mm |
| Înălţime | 285 mm |
| Lăţime | 235 mm |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Intervalul temperaturii aerului | -20...+40 °C |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Recuperator Blauberg Vento Expert A50-1 W V.3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.