Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Recuperator | da |
| Materialul schimbătorului de căldură | ceramica |
| Zona recomandată | 20 m² |
| Max. flux de aer | 37 m³/oră |
| Sistem de control | telecomandă |
| Consumul de energie | 7 W |
| Diametrul găurii de montare | 180 mm |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Marley |
Specificațiile și imaginile produsului Recuperator Marley MEnV180 2.0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.