Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | alimentare și evacuare |
| Material | plastic |
| Înălţime | 210 mm |
| Lăţime | 210 mm |
| Adâncime | 520 mm |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Marley |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Marley DUO (064277) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.