| Numire | de uz casnic |
| Zona recomandată | 30 m² |
| Max. flux de aer | 76 m³/oră |
| Sistem de control | timer |
| Consumul de energie | 4 W |
| Diametru | 200 mm |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Țara producătoare | Germania |
| în plus | senzor de umiditate |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Marley |
| Cod EAN | 4002644322414 |









