Caracteristici generale
| Recuperator | da |
| Materialul schimbătorului de căldură | ceramica |
| Max. flux de aer | 60 m³/oră |
| Sistem de control | telecomandă |
| Consumul de energie | 11 W |
| Eficiență energetică | 85 % |
| Diametru | 240 mm |
| Diametrul găurii de montare | 180 mm |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Intervalul temperaturii aerului | -30..+40 °C |
| Țara producătoare | Germania |
Alte informații
| Producător | Marley |
| Cod EAN | 4002644321370 |
Specificațiile și imaginile produsului Recuperator Marley MEnV 180 Plus sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.