| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 110 m³/oră |
| Sistem de control | timer |
| Consumul de energie | 9 W |
| Diametru | 160 mm |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Țara producătoare | Germania |
| în plus | senzor de umiditate |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Marley |









