Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | auto |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | LED |
| Distanța fluxul luminos | 200 m |
| Nivelurile de luminozitate | 2 |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Număr de baterii | 2 |
| Tip de baterie/acumulator | AA |
| Timp de lucru continuu | 36 h |
| Temperatura culorii | 5000 K |
| Dimensiuni | 200x40 mm |
| Greutatea | 162 g |
| Culoare | galben |
| În plus | suport magnetic ,
ciocan de sticlă ,
tăietor centură de siguranță |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Mammooth |
| Cod EAN | 5908236809013 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Mammooth ALZ Yellow sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.