| Tip | flexibil |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 1 LED |
| Distanța fluxul luminos | 90 m |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Material | plastic |
| Tip de baterie/acumulator | Li-Ion |
| Putere | 1 W |
| Dimensiuni | 250 mm |
| Greutatea | 150 g |
| Culoare | gri |
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254842825 |









