Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 1 LED |
| Fluxul luminos | 120 lumen |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IPX4 |
| Tip de baterie/acumulator | Li-Ion |
| Temperatura culorii | 8000 K |
| Putere | 3 W |
| Dimensiuni | 60x32x32 mm |
| Greutatea | 40 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254843280 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Orno LT16 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.