Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Lumina | SMD LED |
| Fluxul luminos | 600 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 1 |
| Material | plastic ,
aluminiu |
| Tip de baterie/acumulator | 4000mAh |
| Timp de lucru continuu | 4 h |
| Temperatura culorii | 2700 K |
| Dimensiuni | 125х240 mm |
| Greutatea | 845 g |
| Culoare | maro |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388118936 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Outwell Carnelian DC 600 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.