Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 2 LED |
| Fluxul luminos | 1400 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 170 m |
| Nivelurile de luminozitate | 8 |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IP-67 |
| Număr de baterii | 1 |
| Tip de baterie/acumulator | 1200 mAh Li-ion |
| Timp de lucru continuu | 75 h |
| Temperatura culorii | 5000 K |
| Putere | 1 W |
| Dimensiuni | 80 mm |
| Greutatea | 185 g |
| Culoare | negru/galben |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Petzl |
| Cod EAN | 3342540842588 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Petzl Xena E004BA00 Black/Yellow sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.