Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 700 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 15 m |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-44 |
| Timp de lucru continuu | 5 h |
| Temperatura culorii | 6500 K |
| Dimensiuni | 210х85х85 mm |
| Greutatea | 0.54 g |
| Culoare | negru/verde |
Alte informații
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004201422 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Rexant 75-7822 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.