Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | camping |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | 7 LED |
| Fluxul luminos | 160 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 50 m |
| Nivelurile de luminozitate | 4 |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IPX-4 |
| Număr de baterii | 3 |
| Tip de baterie/acumulator | AAA |
| Temperatura culorii | 7000 K |
| Dimensiuni | 50х70х80 mm |
| Greutatea | 197 g |
| Culoare | negru/argintiu |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Store Art |
| Cod EAN | 2400000251132 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Store Art 25113 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.