Caracteristici generale
| Tip | suspendat |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 1 LED |
| Fluxul luminos | 1000 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Material | plastic |
| Indicator baterie | da |
| Clasa de securitate | IPX4 |
| Tip de baterie/acumulator | 2000 mAh Lithium-Ion |
| Timp de lucru continuu | 6 h |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Putere | 15 W |
| Dimensiuni | 82x47x82 mm |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Virone |
| Cod EAN | 5908254843488 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Virone WL15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.