Caracteristici generale
| Tip | suspendat |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Fluxul luminos | 500 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Tip de baterie/acumulator | 2000 mAh Lithium-Ion |
| Timp de încărcare a bateriei | 6 h |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Putere | 25 W |
| Dimensiuni | 110x190x110 mm |
| Culoare | galben |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538040152 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Vito Lampas-01 5000360 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.