Caracteristici generale
| Flux luminos | 320 lm |
| Tipul de strălucire | 6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 4 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 150 mm |
| Diametru | 325 mm |
Alte informații
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6970233831457 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Vito Parrot White (6970233831457) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.