Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | universal |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | LED COB |
| Fluxul luminos | 100 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 50 m |
| Material | plastic |
| Număr de baterii | 3 |
| Tip de baterie/acumulator | AAA |
| Dimensiuni | 55x47x29 mm |
| Greutatea | 120 g |
| Culoare | galben |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 5906083886768 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Vorel 88676 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.