Caracteristici generale
| Tip | pătură |
| Utilizare | camping |
| Sezon | vară |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 25 ° С |
| Temperatura minimă de confort | 12 ° С |
| Temperatura extremă | 10 ° С |
| Culoare | verde |
| Material exterior | 190T, 100% poliester |
| Material interior | 190T Pongee |
| Umplutură | fibră de poliester |
| Densitate umplutură | 200 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Lungime | 180 cm |
| Fermoar | față-verso |
| Dimensiuni | 210x70 cm |
| Greutatea | 0.9 kg |
Alte informații
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695545111 |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Nils NC2105 M Green/Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.