Caracteristici generale
| Tip | pat pliant |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 74x200x37 cm |
| Dimensiunea pachetului | 74х90х24 cm |
| Greutatea | 9.3 kg |
| Material | 100% poliester |
| Carcasă | oțel |
| Încărcarea | 150 kg |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388105011 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat pliant turistic Outwell Fontana Lake sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.