Caracteristici generale
| Puterea | 2 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 10 W |
| Fluxul luminos | 5 lm |
| Tip de bază | E27 |
| Cantitatea | 5 buc |
| Dimensiuni standard de | G45 |
| Forma becului | rotundă |
| Culoare | galben |
| Diametru | 45 mm |
| Înălţime | 86 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 220 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Forever Light E27 G45 2W 230V Yellow 5pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.