Caracteristici generale
| Material | silicon |
| Lungime | 19 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălţime | 4 cm |
| Forma celulei | pătrat |
| Culoare | negru |
| Numărul celule | 12 |
Alte informații
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000512714 |
Specificațiile și imaginile produsului Formă pentru gheață EH 19x14x4cm (51271) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.