Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălţime | 5 cm |
| Forma celulei | pătrat |
| Culoare | în sortiment |
| Numărul celule | 8 |
| Specificații suplimentare | concretizați culoarea! |
Alte informații
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000170488 |
Specificațiile și imaginile produsului Formă pentru gheață EH 25x13x5cm (17048) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.