Caracteristici generale
| Tip | universală |
| Forma produsului | rotund |
| Material | sticlă |
| Capac | da |
| Capac material | sticlă |
| Lungime | 23 cm |
| Lățime | 18.2 cm |
| înălțime | 11.7 cm |
| Volumul | 1.4 l |
Specificațiile și imaginile produsului Tava de copt Maestro MR-5014 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.