| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 860х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 420х335 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | nisip , bej , adular |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Producător | Schock |








